After Effects VS Adobe Premiere

After Effects VS Adobe Premiere

Від першої правки до відеошедевру вам необхідне професійне програмне забезпечення від компанії Adobe. Обробити відео та оживити графіку, втілити ідеї в життя допоможуть програми пакету Adobe для редагування відео, анімованої графіки та візуальних ефектів. Зокрема, After Effects та Adobe Premiere.

Adobe Premiere

Adobe Premiere Pro – це класичний інструмент нелінійного монтажу і обробки відео. Це вибір більшості відеоблогеров і відеографів. Premiere Pro має набір інструментів, що дозволяють працювати з відео і ауді-файлами. Premiere без проблем здатний обробляти як стандартні відео, записані на будь-які відео камери, так і об’ємні відео. Premiere дозволяє редагувати кілька відео-та аудіо-файлів одночасно. До відмінних функцій Premiere відносяться потужні інструменти передачі кольору, широкі можливості налаштування аудіо, включаючи функції шумозаглушення і настройки еквалайзера, а також функціонал для роботи з об’ємним звуком для VR контенту.

After Effects

After Effects вважається стандартним інструментом для створення бізнес-анімації для телебачення, реклами, роликів, презентації різноманітних сервісів та додатків.

Особливості, завдяки яким After Effects отримав таке широке поширення, це можливість роботи в 3D, налаштування освітлення, положення камери щодо вихідного відео, додавання 3D інструментів, розширені можливості використання масок і основною особливістю є “шарова” структура проекту.Крім стандартних відео, After Effects використовується для створення мультиплікації і Motion-графіки. Є ще один цікавий момент. After Effects має можливість автоматизувати повторювані дії, завдяки вбудованій підтримці макросів, яка працює на мові JavaScript.

After Effects VS Premiere Pro, що використовувати?

Багато з фахівців в цій сфері, особливо новачки, починають знайомство з відеомонтажем з Premiere і зупиняються на цьому, тому що отримали базові навички, яких достатньо для роботи. Але реально виглядає так, що для отримання найкращого результату, ідеальним варіантом буде використання разом двох рішень. Ідеальний робочий процес повинен бути приблизно таким:

  • Починати варто з Premiere, змонтувавши нарізку з відео, і вибравши відповідний формат.
  • Скористатися можливостями таймлайна в Premiere для синхронізації відеодоріжок і звуку.
  • Експорт проекту в After Effects, для фінального доопрацювання, додавання кольорокорекції, спецефектів, 3D анімації, титрів, інтро і т.д.

Чому варто використовувати обидва рішення? Тому що це непогано заощаджує час. Кожне рішення, по своєму унікальне, і певні дії в одному редакторі можна зробити в декілька кліків, в той час як в іншому, на ці ж дії піде дуже багато часу. Вибір правильного редактора і правильного інструменту – ось запорука успіху. Компанія Adobe розробляє все своє програмне забезпечення таким чином, щоб вихідні файли мали сумісність між усіма рішеннями. Тепер не потрібно зберігати файл, а з відео це означає велику затримку в момент рендеринга. Adobe дозволяє використовувати динамічні посилання і перемикатися між інструментами, працюючи в одному проекті.

Висновки

Premiere використовується для початкового монтажу відео, склейки декількох файлів, накладення і синхронізації звуку. Premiere підійде для великих проектів, з великим хронометражем і великою кількістю врізок і фрагментів. After Effects підходить для «фінального» доведення матеріалу до необхідного стану. Дозволяє додавати ефекти, титри і переходи між фрагментами. After Effects більше підходить для Моушн-графіки і коротких промо-роликів. Premiere Pro більше підійде для створення відеокліпів, фільмів, роликів, After Effects для створення відео зі складними спецефектами, але це не означає що в After Effects не можна змонтувати відео, а в Premiere Pro додати титри, зробити корекцію або працювати з хромакея. Конкретизуйте свої завдання найкращим чином. Якщо ви ще не замислювалися про роботу з відео, саме час задуматися про це зараз.

Де можна застосовувати свої вміння:

– Створення титрів, заставок, субтитрів, оформлення заставок програм – реалізувати свої роботи в цьому виді анімації ви зможете на таких інтернет майданчиках, як: YouTube, Vimeo, Dailymotion і т.д.

– Створення трейлерів, тізерів, титрів, заставок – реалізувати дані навички ви зможете в кіноіндустрії.

– Маркетингові компанії – рекламна діяльність в ЗМІ, розробка промоматеріалів, створення нативной реклами.

– Медіа – створення відеороликів для розважальних, новинних і навчальних програм. – Бізнес-структури – розробка презентацій та інфографіки для конференцій, сайтів, реклами продукції і послуг.

– Система освіти – можливості Моушн-графіки дозволяють дохідливо пояснити аудиторії найскладніші наукові проблеми.

       Motion  Design       

 

       Відеомонтаж

Форма для реєстрації

Записатись на курс